Farkındalığın Gücü

Video Image

Beden, zihin ve ruhun sağlıklı, uyumlu ve enerjilerinin farkında olması için an bilincinin geliştirilmesi önemlidir. Geçmiş, şimdi ve gelecek zamanlar anda bulunur. Geçmişin geçmiş anıları geleceğe yansıdığında yaşanacak birçok an heba olur. Anda fark etmek, öğrenmek ve serbest bırakmak farkındalığın şifası ile hafiflemek mümkündür. Üçüncü göz ile  ‘Farkındalık’ olanı olduğu gibi görmektir. 

Bir sorun varsa onun en temel sebebini bulmak, egoyu anlamak, kendini tanımak, bir çiçek gibi bilinci açmak, iradeyi kullanmak, yaşamı kendinin ve bütünün hayrına yeniden tasarlamak… İşte bütün mesele bu!

Bu konuda ilerleyen farkındalıkta kazanılacak yetiler; bedenin doğal ritmini yeniden kazanarak gençleşmesi; birikmiş zihinsel toksinlerden arınmak; bedendeki tüm enerji merkezlerini dengelemek; sağlıklı bir yaşam yaratmak bilinci; duyuların en verimli kullanımı, üçüncü göz meditatif ve  duyular üstü algı açılımı, hastalıklar ve istem dışı olaylar üzerinde 360 derece bakış açısı kazanmak; duyguları yönetmek; zihnin hakimiyeti ve dinginliğini sağlamak; enerjiyi farketmek, hissetmek, yönlendirmek; ruhsal farkındalık; kendi auramızı ve çevremizin aurasını okumayı algılamak (aura: ışık beden), psişik yetenekleri fark etmek ve kullanıma açmaktır.


 

  • Tarih 23 Temmuz 2022 Cumartesi
  • Saat 11:00 - 15:00
  • Konum Online Zoom