Zamanda Yolculuk

Video Image

Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı günümüzde iç ve dış yolculukların süregittiği yerdeyiz. Farkındalık yolunda zamanda kendinize yolculuğa davet ediyoruz sizi. Mekanın hatırlatmaları yardım edecek zihninizdeki geçmişin şimdiye gelmesine. Ve içsel tam bağlantımızla geçmişin yaralarını saracak, şifalandıracak, duygusal valizlerimizi boşaltacağız.

Hiçbir şeyin kalıcı olmadığını görürken, geleceğin de henüz olmadığının farkındalığıyla paylaşılacak çalışmada açılan yeni enerji alanında istediğimizi yaratacağız.

Hipnoz teknikleri ile yapılan Regresyon (geçmiş) ve Progresyon (gelecek) çalışmaları hayatınızda duyusal ve duygusal bir iyileşme sağlar. Geçmiş takıntılar, daimi korkular, bitmeyen yas, gelecek kaygı ve endişeleri, hüzün, hayal kırıklıkları denetimsiz duygular, duyuların tam kullanılamayışı, öfke, pişmanlık, suçluluk vb. yük duygulardan özgürleştirir ve dengeler. 

Regresyon ve Progresyon yaşam terapilerinde amaç; zihin-beden sisteminde bulunan geçmişe dair birikmiş duyguları ve geleceğe yönelik endişe ve korkuların bedende yarattığı tıkanıklıkları serbest bıraktırmaktır. Bu serbest bırakmayla içsel dengelenme yeniden sağlanır. Geçmişten ve gelecekten özgürleşip anda kalarak içinizdeki gücü ve sevgiyi yeniden keşfetmeye başlarsınız.


 

  • Tarih 14 Mayıs 2022 Cumartesi
  • Saat 14.00- 16.00
  • Konum Online Zoom