İŞ’ te Farkınalık

Video Image

Mutlu iş yerinde, mutlu insanlar olur!


İşyerinde hem kendi ruhsal durumunuzu, hem de iş arkadaşlarınızla, yöneticilerinizle, patronlarınızla veya işverenseniz çalışanlarınızla olan ilişkilerinizi iyileştirmek, güzelleştirmek, bereketlendirmek ister misiniz? Her gün işe giderken ayaklarınız yürüse de, siz geriye dönmeyi bütün yüreğinizle isterken aslında gideceğiniz yeri kendi sayenizde dönüştürebileceğinizin farkında mısınız?

Özgürce çalışıp, yaptığınız işten keyif almak ve bu keyfin verimliliğini bolluk ve bereketle  paylaşmak gerçekten mümkün! Özünüzün size özel hediyesi 'Bereket' paketini açmanız çok mümkün! Yola çıkış niyetimiz, hedefimiz işyerlerinde değişim- dönüşüm mucizesiyle, mutlu işyerlerinde, mutlu bireylerin kendilerini fark etmelerini sağlayarak, huzur ortamının yayılmasına katkıda bulunmak!... 
Sayısal değeri her ne olursa olsun bereket yüklü bol kazanç, uyumlu bir iş ortamı ve keyifle yapılan bir işin hayatınızda nasıl bir değişimi gerçekleştireceğini tahmin bile edemezsiniz! 

Zamanımızın büyük bölümünü geçirdiğimiz işyerlerinde mutlu olmak ve bundan keyif almak en doğal hakkımız! Gelin, yaptığınız iş seçiminden, iş yerindeki ilişkilerin yönetimine kadar önemli bir paylaşım alanı olan İŞYERLERİNİ doğru yorumlayalım, değişim yolculuğunuzda sizi size yansıtarak, sizin için gerçekten neyin gerekliliğini birlikte bulalım!..


 

  • Tarih 24 Eylül 2022 Cumartesi
  • Saat 14.00- 16.00
  • Konum Online Zoom